SportNogomet(VIDEO) Pobjeda Zrinjskog nad Leotarom

(VIDEO) Pobjeda Zrinjskog nad Leotarom

Nogometaši Zrinjskog su u susretu trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u Mostaru pobijedili Leotar sa 4:1.

Zrinjskom je ovo bila druga utakmica u sezoni i prva pobjeda.

Mostarci su već u ranoj fazi utakmice došli do dva gola prednosti, golovima Savića u 10. i Ilinkovića u 14. minuti.

Leotar je u 42. minuti uspio da smanji zaostatak preko Đuderije, ali je Zrinjski u drugom dijelu sa dva gola potvrdio pobjedu. Bilbija je u 79. minuti pogodio za 3:1, a konačan rezultat postavio je Mandić u sudijskoj nadoknadi.

Susreti Igman – Tuzla City i Sloboda – Velež su odgođeni.