SportNogomet(VIDEO) Pobjeda Borca na Cipru

(VIDEO) Pobjeda Borca na Cipru

Banjalučki Borac je večeras u Nikoziji pobijedio APOEL rezultatom 1:0 (0:0) u susretu drugog kola UEFA Konferencijske lige .

Nakon prvih 45 minuta nije bilo previše prilika za postizanje pogotka i mreže su mirovale.

Gol vrijedan tri boda postigao je Stefan Savić u 63. minutu utakmice. Savić je uputio centaršut u šesnaesterac, niko od igrača oba tima nije uspio da dođe do lopte i ona je završila u mreži.

Nakon dva odigrana kola Borac ima četiri osvojena boda.

Trener Borca Mladen Žižović je večeras na teren izveo sljedeći sastav: Filip Manojlović, Jurich Carolina, Sebastian Herrera, Bart Meijers, Marko Vukčević (58. Boban Nikolov), Sandi Ogrinec, Dino Skorup (81. Aleks Pihler), Stefan Savić, Enver Kulašin (58. Zoran Kvržić), Nikola Srećković (58. Damir Hrelja), Đorđe Despotović (72. Stojan Vranješ).

U trećem kolu Borac će se sastati sa Víkingurom na Islandu 7. novembra u 15:30 sati.