SportNogomet(VIDEO) Osam golova i tri crvena kartona

(VIDEO) Osam golova i tri crvena kartona

Remi Lazija protiv Udinesea 4:4 (1:3) u posljednjoj utakmici 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Rimski je sastav nakon prvih 45 minuta gubio sa 1:3, u drugom je napravio preokret te su ga sekunde dijelile od pobjede, no u devetoj minuti sudačke nadoknade Arslan je pogodio za konačnih 4:4.

U prvom poluvremenu briljirao je napadač Udinesea Beto koji je postigao prva dva gola na utakmici, u 17. i 32. minuti, Immobile je smanjio na 1:2 u 34., no da bi Udinese na odmor otišao s dva gola prednosti pobrinuo se Molina u 44. minuti.

Lazio je početkom nastavka preko Pedra u 51. i Milinković-Savića u 56. miniti stigao do izjednačenja, a potom su oba sastava ostala sa po desetoricom igrača.

Prvo je u 57. Laziju isključen Patric nakon drugog žutog kartona, a u 69. je drugi žuti karton dobio i Molina. Acerbi je u 79. minuti kompletirao preokret Lazija za vodstvo od 4:3, no u devetoj minuti sučeve nadoknade Arslan zabija za konačnih 4:4.

Igrač Udinesea Walace minutu poslije dobio je crveni karton zbog nesportskog ponašanja.

Ranije u četvrtak je hrvatski napadač Marko Pjaca bio strijelac za Torino u 2:2 (2:1) domaćem remiju protiv Empolija.