SportKošarka(VIDEO) Nurkić dvocifren u pobjedi Portlanda

(VIDEO) Nurkić dvocifren u pobjedi Portlanda

Portland je sinoć savladao Indianu sa 110:106 u susretu NBA lige, a dobar nastup u pobjedničkom timu imao je naš Jusuf Nurkić.

Bh. reprezentativac je za nešto više od 23 minute igre zabio 10 poena, imao 9 skokova, tri asistencije te dvije ukradene lopte.

Nurkić je posebno bio dobar u defanzivi u posljednjoj četvrtini, kada je neutralisao najboljeg igrača gostiju Domantasa Sabonisa.

Najefikasniji u redovima Portlanda bio je Cj McCollum sa 27 ubačenih poena.

U gostujućem timu istakao se McConnell sa 19 koševa.

Portland je trenutno na omjeru od četiri pobjede i pet poraza, dok Indiana ima tri trijumfa i sedam poraza.