SportNogomet(VIDEO) Novi potop Manchester Uniteda

(VIDEO) Novi potop Manchester Uniteda

Nogometaši Aston Ville pobijedili su na svom terenu Manchester United 3-1 u utakmici 15. kola engleske Premier lige.

Aston Villa je povela u sedmoj minuti golom Leona Baileya, a četiri minute kasnije Lucas Digne udvostručio je prednost iz slobodnog udarca. U 45. minuti autogol je postigao igrač Aston Ville Jacob Ramsey, koji se iskupio i u 49. minuti zatresao mrežu Manchester Uniteda za konačan rezultat.

Trener Unai Emery tako je krenuo pobjedom na klupi momčadi iz Birminghama, a Aston Villa je pobijedila Manchester United na Villa Parku u Premier ligi prvi put nakon 1995. godine. Villa je ostvarila četvrtu pobjedu u prvenstvu i zauzima 13. mjesto na tablici s 15 bodova, a United je doživio četvrti poraz i peti je na ljestvici s 23 boda.