SportNogomet(VIDEO) Novi kiks Liverpoola, samo dva boda u dva kola

(VIDEO) Novi kiks Liverpoola, samo dva boda u dva kola

Nogometaši Liverpoola odigrali su samo 1-1 protiv Crystal Palacea pred svojim navijačima na Anfieldu u posljednjoj utakmici 2. kola engleske Premier lige.

Momčad Juergena Kloppa je tako još uvijek bez pobjede i nakon dva kola već zaostaje četiri boda za Manchester Cityjem i Arsenalom.

To nije bila jedino loše što se dogodilo “crvenima”. Naime, od 57. minute su igrali s igračem manje, jer je Darwin Nunez glavom namjerno udario Joachima Andersena i zaradio crveni karton pa će nekoliko utakmica biti “na hlađenju”.

U tom trenutku je njegova momčad već bila i u rezultatskom zaostatku, u koji ih je uveo Wilfried Zaha pogotkom u 32. minuti.

Liverpool je izjednačio u 61. minuti, a strijelac je bio Luis Diaz udarcem s ruba kaznenog prostora.

U slijedećem kolu Premier lige igra se najveći engleski derbi, na Old Traffordu između Manchester Uniteda i Liverpoola u ponedjeljak od 21 sat.