SportNogomet(VIDEO) Nottingham slavio na gostovanju

(VIDEO) Nottingham slavio na gostovanju

Nogometaši Nottingham Foresta slavili su sa 3-1 (1-1) na gostovanju kod Leicester Cityja u prvoj utakmici 9. kola engleske Premier lige.

Vodeći pogodak za goste postigao je Ryan Yates u 16. minuti, da bi sedam minuta poslije izjednačio Jamie Vardy.

Pobjedu Nottinghamu donio je Chris Wood s dva pogotka u drugom poluvremenu (47, 60).

Nottingham Forest je ovom pobjedom došao do 16 bodova i nalazi se na petom mjestu, dok je Leicester City sa devet bodova na 14. poziciji

Vodeći Liverpool ima 21 bod iz osam nastupa, jedan više od Manchester Cityja, a po 17 bodova imaju Arsenal i Aston Villa.

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.