SportNogomet(VIDEO) Nezaustavljivi Džeko zabio šesti gol u sezoni

(VIDEO) Nezaustavljivi Džeko zabio šesti gol u sezoni

Goztepe je u meču drugog kola turske Superlige odigrao 2:2 protiv Fenerbahcea, a naš Edin Džeko (38) je nastavio golgterski niz.

Igrala se treća minuta sudijske nadoknade prvog poluvremena kada je Džeko iz penala pogodio za vodstvo Fenerbahcea.

Bio je ovo šesti gol Dijamanta ove sezone. Četiri pogotka je zabio u kvalif. za Ligu Šampiona, a dva u turskoj Superligi.

Dijamant je večeras odigrao cijeli susret za Fenerbahce.

Strijelac drugog gola za tim iz Istanbula bio je En Nesyri u sedmoj minuti nadoknade prvog poluvremena.

Golove za domaće u večerašnjem dvoboju zabili su Gunter u 68. i Romulo u 95. minuti.

Drugi bh. reprezentativac Rade Krunić (30) ušao je na teren u 88. minuti u timu Fenerbahcea.

Fenerbahce nakon dva odigrana kola ima četiri boda, dok je Goztepe osvojio dva.

Momčad Fenera u narednom kolu gostuje Rizesporu, a Goztepe će igrati protiv Alanyaspora.