SportNogomet(VIDEO) Napoli pobjedom preuzeo vrh ljestvice

(VIDEO) Napoli pobjedom preuzeo vrh ljestvice

Nogometaši Napolija preuzeli su vrh ljestvice Serie A nakon što su u susretu šestog kola pobijedili Monzu sa 2-0.

Golove za momčad koju vodi Antonio Conte, zabili su Matteo Politano u 22. minuti, te Kviča Kvaratškelija u 34. minuti.

Domaćin je u 54. minuti bio korak i do trećeg gola, no udarac Scotta McTominayja je okrznuo vratnicu.

Hrvatski napadač Mirko Marić nije nastupio za goste kojima je to bio treći poraz i još uvijek su bez pobjede.

U ranije odigranom susretu Roma, koju vodi Ivan Jurić, je na Olimpicu preokretom pobijedila Veneziju sa 2-1. Odigrana su i još tri dvoboja u nedjelju, a uz popodnevne susrete Coma i Atalante te Lazija i Torina, igrali su i Empoli i Fiorentina.

Empoli i Fiorentina nisu postigli golove u svojom dvoboju, a za goste zbog ozljede nije nastupio Marin Pongračić.

Na ljestvici vodi Napoli sa 13 bodova, Juventus ima 12 bodova, a Milan, Inter i Torino po 11 bodova.