SportNogomet(VIDEO) Milan do boda u nadoknadi vremena

(VIDEO) Milan do boda u nadoknadi vremena

Fudbaleri Udinesea i Milana su odigrali neriješeno 1:1, u 17. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Udinese golom Beta u 17. minutu, da bi izjednačenje Milanu donio Zlatan Ibrahimović u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Udinese je meč završio sa 10 igrača, nakon što je u šestom minutu nadoknade vremena Isaac Success dobio direktan crveni karton. Rade
Krunić je igrao prvo poluvrijeme.

Milan je prvi na tabeli sa 39 bodova, dva više i utakmicom više od drugoplasiranog Intera. Udinese je osvojio 17 poena i zauzima 15. poziciju.

U 18. kolu, Milan će dočekati Napoli, dok će Udinese gostovati Cagliariju.