SportNogomet(VIDEO) Messi s Interom osvojio Supportes' Shield

(VIDEO) Messi s Interom osvojio Supportes’ Shield

Nogometaši Inter Miamija u Ohiju su svladali domaći Columbus Crew s 3-2, a dva gola zabio je Lionel Messi i to je momčadi s Floride donijelo prvo mjesto u MLS-u na kraju regularne sezone.

Inter Miami tako osvaja Supporters’ Shield, trofej koji se dodjeljuje momčadi s najboljim rezultatom na kraju prvenstva, ali prije play-offa koji će odlučiti prvaka.

Na travnjaku aktualnog prvaka Columbus Crewa 37-godišnji Messi postigao je prva dva pogotka za Inter, jedan iz igre u 45. minuti i drugi iz slobodnog udarca u sudačkoj nadoknadi na kraju prvog poluvremena.

Argentinac, koji se nedavno vratio s dvomjesečne pauze zbog ozljede, ove je sezone skupio 17 golova i 15 asistencija u 17 ligaških utakmica.

Crew je smanjio na 2-1 u prvoj minuti drugog poluvremena zahvaljujući pogotku Diega Rossija, a samo dvije minite kasnije Luis Suarez je zabio treći gol za Miami sa (3-1). Nakon toga Cucho Hernandez smanjio je rezultat s bijele točke. Kolumbijac je u završnici utakmice izveo još jedan jedanaesterac, ali ga je obranio Drake Callender.