SportNogomet(VIDEO) ManU napravio veliki korak prema finalu Liga kupa

(VIDEO) ManU napravio veliki korak prema finalu Liga kupa

Nogometaši Manchester Uniteda napravili su veliki korak prema finalu Liga kupa nakon što su u prvom susretu polufinala na gostovanju pobijedili Nottingham Forest s 3-0.

United je poveo već u šestoj minuti golom Marcusa Rashforda, gosti su prednost povećali u 45. minuti preko Wouta Weghorsta, a pobjedu “Crvenih vragova” potvrdio je Bruno Fernandes u 89. minuti.

Uzvratni susret je 1. veljače na Old Traffordu.

U drugom polufinalu Newcastle United je u utorak kao gost svladao Southampton s 1-0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Joelinton u 73. minuti.