SportNogomet(VIDEO) Manchester United protiv Brentforda prekinuo niz bez pobjede

(VIDEO) Manchester United protiv Brentforda prekinuo niz bez pobjede

Manchester United je s 3:0 svladao Brentford u 35. kolu Premier lige, prekinuvši niz od tri prvenstvene utakmice bez pobjede.

Goste je načeo Bruno Fernandes u devetoj minuti svojim 10. pogotkom sezone na dodavanje Elange.

U 44. minuti zabio je Cristiano Ronaldo, no nakon intervencije VAR-a gol je poništen. Ipak, Ronaldo je u 61. minuti postigao pogodak s bijele točke nakon prekršaja Henryja. Za konačnih 3:0 zabio je francuski branič Raphael Varane u 72. minuti nogom nakon kornera.

United sad ima 58 bodova i nalazi se na šestom mjestu, iza Tottenhama (61) i četvrtog Arsenala (63).