SportNogomet(VIDEO) Manchester United i Newcastle United u polufinalu Liga kupa

(VIDEO) Manchester United i Newcastle United u polufinalu Liga kupa

Nogometaši Manchester Uniteda i Newcastle Uniteda plasirali su se u polufinale engleskog Liga kupa.

“Crveni vragovi” u četvrtfinalu su na svom Old Traffordu svladali trećeligaša Charlton Athletic s 3-0 (1-0), dok su “svrake” također kao domaćini nadigrale Leicester City s 2-0 (0-0).

Prvi gol za Manchester United postigao je Antony u 21. minuti, a pobjedu je potvrdio Rashford s dva gola u završnici, u 90. i četvrtoj minuti nadoknade.

Newcastle je do pobjede stigao pogocima u drugom poluvremenu koje su postigli Burn u 60. i Joelinton u 72. minuti.

U preostala dva četvrtfinala danas će igrati Nottingham Forest – Wolverhampton Wanderers i Southampton – Manchester City.