SportNogomet(VIDEO) Manchester City pobijedio Bayern u prijateljskoj utakmici

(VIDEO) Manchester City pobijedio Bayern u prijateljskoj utakmici

Fudbaleri Manchester Citya pobijedili su danas Bayern iz Minhena sa 2:1, u prijateljskoj utakmici u Tokiju.

Ekipa iz Manchestera je u 21. minutu povela golom Jamesa McAtee, a minhenski Bayern izjednačio je u 81. minutu pogotkom Matthysa Tela.

Pobjedu šampionu Engleske i Evrope donio je Aymeric Laporte u 86. minutu.

Desni bek Manchester Citya Kyle Walker je igrao cijelo prvo poluvrijeme uprkos navodima medija da se bliži transferu u redove tima iz Bavarske.