SportNogomet(VIDEO) Luda utakmica na Nou Campu, pogledajte sve golove

(VIDEO) Luda utakmica na Nou Campu, pogledajte sve golove

Barcelona i Inter su u ljepotici četvrtog kola skupine C Lige prvaka na Nou Campu odigrali 3:3.

Barcelona je povela golom Dembelea u 40. minuti, izjednačio je u jeku pritiska domaćina Barella u 50., a 13 minuta kasnije zasluženi je preokret probuđenim gostima osigurao Martinez. Lewandowski je u 82. izjednačio na 2:2, nakon čega je Barca krenula po pobjedu, što je iskoristio Inter pa je iz kontre koju je u 89. minuti sjajno poveo Martinez Gosens zabio za 2:3. No ni to nije bio kraj, neuništivi Lewandowski je u sudačkoj nadoknadi pogodio za konačnih 3:3!

Inter je prije tjedan dana svladao Katalonce s 1:0 golom Calhanoglua u drugoj minuti sučeve nadoknade prvog poluvremena.

Edin Dzeko je igrao do 76. minute.

Bayern je osigurao jedno od prva dva mjesta u skupini C 4-2 (4-0) pobjedom na gostovanju kod Viktorije u Plzenu. Njemački je prvak riješio pitanje pobjednika u prvih 45 minuta kada su zabijali Mane (10), Mueller (14) i Goretzka (25, 35), da bi u nastavku Vlkanova (62) i Kliment (75) ublažili poraz domaćih.

Vodeći Bayern ima 12 bodova, drugi je Inter sa sedam, treća Barcelona ima četiri, dok je na dnu Viktoria bez bodova.