SportNogomet(VIDEO) Liverpool se pobjedom vratio na čelo tablice

(VIDEO) Liverpool se pobjedom vratio na čelo tablice

Samo nekoliko sati je Manchester City proveo na vrhu tabele engleske Premier lige, tamo su se vratili nogometaši Liverpoola pobjedom protiv Chelseaja 2:1 u osmom kolu.

Liverpool opet ima bod prednost u odnosu na aktualnog prvaka Manchester City, dok je Chelsea ostao na šestom mjestu.

Liverpool je poveo u 29. minuti kada je Salah realizirao jedanaesterac. Chelsea se u igru vratio na startu drugog poluvremena. U 48. minuti je lijepo asistirao Caicedo, a Jackson je pogodio za 1:1. Međutim, Chelsea je kratko uživao u egalu, već je u 51. Liverpool vratio vodstvo. Salah je asistirao, a iz blizine je Curtis Jones pogodio za 2:1.

Bio je to pogodak koji je odlučio pobjednika, a Liverpool je time proslavio sedmu ligašku pobjedu u sezoni. Za Chelsea je ovo bio drugi poraz.

Nottingham Forest i Crystal Palace u ponedjeljak će zaokružiti ovo osmo kolo Premier lige.