SportNogomet(VIDEO) Liverpool preokretom do pobjede u Liga kupu

(VIDEO) Liverpool preokretom do pobjede u Liga kupu

U prvom susretu polufinala engleskog nogometnog Liga kupa Liverpool je preokretom na Anfieldu pobijedio Fulham s 2-1.

Gosti su poveli u 19. minuti golom Williana, no “Redsi” su u drugom dijelu okrenuli rezultat, a strijelci su bili Curtis Jones (68) i Cody Gakpo (71). Kod oba gola asistirao je Darwin Nunez.

Uzvratni susret je 24. siječnja na Craven Cottageu.

U drugom polufinalnom paru drugoligaš Middlesbrough je u utorak pobijedio londonski Chelsea s 1-0.

U dvoboju odigranom na stadionu Riverside jedini pogodak postigao je Hayden Hackney u 37. minuti nakon odlične akcije domaće momčadi.

Iako je gostujuća momčad bila nadmoćna u svim statističkim pokazateljima, nije uspjela doći do pogotka koji bi izabranicima Mauricija Pochettina olakšao posao u uzvratnoj utakmici, a ona će biti odigrana 23. siječnja na Stamford Bridgeu.