SportKošarka(VIDEO) Katastrofalna treća četvrtina presudila Širokom u susretu s Heliosom

(VIDEO) Katastrofalna treća četvrtina presudila Širokom u susretu s Heliosom

Košarkaši Širokog doživjeli su drugi poraz u regionalnoj ABA2 ligi. U susretu drugog kola Helios je bio bolji 94:75.

Širokobriježani su se dobro držali u prvom poluvremenu, koje je završilo rezultatom 45:41 za slovensku momčad, no presudila je katastrofalna treća četvrtina koju je Helios dobio rezultatom 33:8.

U posljednjih deset minuta igra Široki je ublažio poraz, ali za više od toga nije imao snage.

Helios su do pobjede predvodili Blaž Mahkovic s 25 poena i Dennis Tunstall s 20 poena i 7 skokova. U redovima Širokog najraspoloženiji s 18 poena bio je Filip Kraljević.

U 2. kolu Borac danas igra protiv ekipe Vrijednosnice Osijek(15:00), a Sparsi će odmjeriti snage sa Goricom (18:00).

Drugi turnir ABA 2 lige igra se u Sarajevu od 21. do 27. studenog.