SportNogomet(VIDEO) Juventus prekinuo crnu seriju

(VIDEO) Juventus prekinuo crnu seriju

Nogometaši Juventusa prekinuli su crnu seriju rezultata pobijedivši u susretu osmog kola talijanskog prvenstva Bolognu sa 3-0.

Prva je to pobjeda torinske “Stare dame” u posljednjih šest susreta u svim natjecanjima.

Golove za Juve zabili su Filip Kostić (24), Dušan Vlahović (59) i Arkadiusz Milik (62).

U ranije odigranom susretu Atalanta je u Bergamu pobijedila Fiorentinu sa 1-0 izjednačivši se na vrhu ljestvice s Napolijem.

Oba sastava sada imaju po 20 bodova, a Napoli za tri gola bolju razliku pogodaka.

Atalanta je Fiorentinu slomila u drugom poluvremenu, a pogodak odluke zabio je Ademola Lookman u 59. minuti na asistenciju Luisa Muriela.

U posljednjem susretu ovoga kola u ponedjeljak se sastaju Verona i Udinese.

Na ljestvici vodi Napoli sa 20 bodova, koliko ima i Atalanta na drugom mjestu, dok Lazio i Milan imaju po 17 bodova.