SportKošarka(VIDEO) Jusuf Nurkić odličan u pobjedi Portlanda, ponovo je bio ključni igrač

(VIDEO) Jusuf Nurkić odličan u pobjedi Portlanda, ponovo je bio ključni igrač

Najbolji bh. košarkaš Jusuf Nurkić (28) odigrao je još jednu sjajnu utakmicu u NBA ligi.

Njegov Portland je pobijedio u gostima Phoenix sa 108:106, a Jusuf je sa 14 poena i osam skokova bio jedan od ključnih igrača na parketu.

Bh. centar je igrao nešto više od 25 minuta, a u posljednjoj četvrtini je postigao devet poena.

Nurkić je imao i tri skoka te jednu ukradenu loptu.

Najefikasniji u timu Portlanda bio je Grant sa 30 ubačenih poena.

U poraženom Phoenixu istakao se Booker sa 25 koševa.

Portland je nakon ovog trijumfa prvi na Zapadu sa šest pobjeda i dva poraza, a isti omjer ima i momčad Phoenixa.