SportNogomet(VIDEO) Inter u nevjerojatnoj utakmici pobijedio Fiorentinu 4:3

(VIDEO) Inter u nevjerojatnoj utakmici pobijedio Fiorentinu 4:3

Nevjerojatna je bila posljednja subotnja utakmica 11. kola talijanske Serie A, a Inter je u gostima, pogotkom u 95. minuti, pobijedio Fiorentinu 4-3.

Inter je vodio 2-0 i 3-2, no svaki put se domaći sastav vraćao. Barella i Lautaro Martinez u 2. i 15. minuti su zabijali za brzo vodstvo gosta iz Milana od 2-0. No, potom su uzvratili Arthur Cabral iz jedanaesterca u 33. i Ikone u 60. za 2-2.

Argentinac Martinez je zabio novi pogodak u 73. minuti za 3-2 Intera te je taj rezultat bio aktivan sve do 90. kada je odlično, iz okreta volej udarcem, na 3-3 izjednačio Jović. Međutim, kraj se dogodio u 95. minuti, a domaći igrač Venuti je želeći izbaciti loptu pogodio Hitarjana, a lopta je na žalost domaćih navijača završila u mreži za pobjedu Intera od 4-3.

Edin Džeko je priliku dobio u 61. minuti za momčad Intera koji je napravio mali skok do sedmog mjesta ljestvice. Fiorentina je ostala trinaesta.

U nedjelju su na rasporedu utakmice Udinese – Torino, Bologna – Lecce, Atalanta – Lazio i Roma – Napoli, dok se u ponedjeljak za prvoligaške bodove bore Cremonese – Sampdoria i Sassuolo – Verona.