SportNogomet(VIDEO) Inter i City pridružili se Realu i Milanu u polufinalu

(VIDEO) Inter i City pridružili se Realu i Milanu u polufinalu

Nogometaši Intera i Manchester Cityja pridružili su se madridskom Realu i AC Milanu u polufinalu Lige prvaka.

Oba večerašnja uzvratna susreta četvrtfinala završila su remijem. U Milanu su Inter i Benfica odigrali 3:3, a dalje idu Talijani zahvaljujući pobjedi 2:0 iz prvog susreta.

Strijelci za Inter bili su Nicolo Barella (14’), Lautaro Martinez (65’) i Joaquin Correa (78’), dok su golove za Benficu postigli Fredrik Aursnes (38’), Antonio Silva (86’) i Petar Musa (90'+5’).

Bayern i Manchester City u Muenchenu su odigrali neodlučeno 1:1, što je engleskom prvaku bilo više nego dovoljno s obzirom na prednost 3:0 iz prve utakmice.

Erling Braut Haaland bio je strijelac za City u 57. minuti, a norveški napadač u prvom poluvremenu nije iskoristio jedanaesterac. Njegov udarac otišao je preko gola.

Za razliku od Haalanda, Joshua Kimmich je u 83. minuti bio precizan s bijele točke i postigao je gol za konačnih 1:1.

U prvim susretima polufinala Lige prvaka, koji se igraju 9. i 10. svibnja, sastaju se Real – Manchester City te Inter – Milan.