SportKošarka(VIDEO) Igokea svladala Zadar u produžetku

(VIDEO) Igokea svladala Zadar u produžetku

Igokea je bila na rubu poraza u svojoj dvorani, ali čudesno se spasila i na kraju savladala Zadar.

Gosti su imali pet poena prednosti minut prije kraja (78:83), da bi prvak BiH s pet vezanih poena Marka Jeremića izborio produžetak. Zadar je imao i zadnji napad, ali nije ga iskoristio.

U dodatnih pet minuta Igokea je iskoristila psihološku prednost te na koncu ostvarila pobjedu od 100:94.

U pobjedničkom sastavu blistali su Stefan Moody (24 poena) i pomenuti Jeremić (19), dok Zadru nije pomogla još jedna fenomenalna partija Luke Božića (28 poena, 12 skokova).