SportNogomet(VIDEO) Igman u gostima savladao Zvijezdu 09

(VIDEO) Igman u gostima savladao Zvijezdu 09

Fudbaleri Igmana pobijedili su u gostima ekipu Zvijezde 09 rezultatom 4:3, u susretu drugog kola nogometne Premijer lige BiH.

Tri gola za pobjednički tim postigao je Hebibović (30.,38. i 42. minut), a jedanput je strijelac bio Mešić (77.). Golove za domaći sastav postigli su Danoski (37.), Subašić (73. autogol) i Tomanović (94.).

U prvom susretu 2. kola nogometne Premijer lige BiH Široki Brijeg je u Posušju svladao istoimenog domaćina rezultatom 2:1. Pobjedu Širokom donio je u 88. minuti Stephen Chinedu iz jedanaesterca.

Utakmice Sloga – Željezničar, Borac – Sarajevo i Tuzla City – Zrinjski otkazane su zbog evropskih obaveza Željezničara, Borca i Zrinjskog. Sutra će snage odmjeriti Velež i GOŠK.