SportNogomet(VIDEO) Ekipa Karlsruhera izbacila Bayer

(VIDEO) Ekipa Karlsruhera izbacila Bayer

Ekipa Karlsruhera, čiji je pomoćni trener naš Zlatan Bajramović, napravio je veliko iznenađenje i izbacio Bayer Leverkusen u 1/16 finala kupa Njemačke.

Leverkusen je na svom terenu bio apsolutni favorit protiv Karlsruhera, ali je poražen rezultatom 1:2.

Cueto je u petoj minuti doveo goste u prednost, da bi Frimpong u 54. minuti zabio za 1:1.

Gol za pobjedu Karlsrhuera postigao je Kyouong-Rok u 63. minuti utakmice.

Inače, Karlsruher je trenutno na osmoj poziciji u 2. Bundesligi, dok Leverkusen zauzima četvrto mjesto u Bundesligi.

Još jedan zamimljiv duel u Kupu Njemačke odigrali su Janh Regensburg i Hansa Rostock.
Gosti su prošli nakon izvođenja jedanaesteraca, nalon što je regularnom dijelu rezultat bio 2:2, pa u produžecima 1:1, a Hansa je slavila nakona penala 4:2.

Jahn Regensburg s klupe predvodi naš Mersad Selimbegović, a za Hansu je utakmicu s klupe odgledao Haris Duljević.