SportNogomet(VIDEO) Džeko postigao osmi gol u sezoni za Fenerbahce

(VIDEO) Džeko postigao osmi gol u sezoni za Fenerbahce

Edin Džeko (38) postigao je osmi gol u sezoni za Fenerbahce i stigao do druge asistencije.

Fener je u meču četvrtog kola turske Superlige savladao Alanyu sa 3:0, a Džeko je u 43. minuti asistirao Tadiću za vodstvo. Tadić je u 65. minuti postigao drugi pogodak na meču.

Igrala se 68. minuta kada je fenomenalno Džeko postigao gol za 3:0 i postavio konačan rezultat duela. Edin je igrao do 73. minute za Fener.

Džeko je u turskoj Superligi ove sezone postigao četiri gola, a preostala četiri u kvalifikacijama za Ligu prvaka. Ekipa Fenera je trenutno lider na tabeli sa 10 bodova, dok Alanya zauzima 15. poziciju sa dva boda.

U narednom kolu Fenerbahce gostuje Kasimpasi, a Alanya će igrati protiv Hataya.