SportNogomet(VIDEO) Chelsea s 3:1 slavio kod Aston Ville

(VIDEO) Chelsea s 3:1 slavio kod Aston Ville

Nogometaši Chelseaja na impresivan su način prošli četvrto kolo engleskog FA kupa, u ponovljenom susretu su u gostima svladali Aston Villu 3-1.

Aston Villa uživa u puno boljoj sezoni od Chelseaja, no gosti iz Londona su ovaj put bili uvjerljivi, a već nakon dvadesetak minuta su vodili 2-0. Strijelci su bili Gallagher u 11. i Jackson deset minuta kasnije. Pobjeda Chelseaja je potvrđena u 54. minuti kada je Argentinac Enzo Fernandez zabio za 3-0.

U sudačkoj nadoknadi Aston Villa je stigla tek do počasnog pogotka, a strijelac je bio Diaby.

Prvoligaš Nottingham Forest tek je nakon jedanaesteraca, s ukupnih 6-4, pobijedio drugoligaša Bristol City. Nakon 90 i potom 120 minuta rezultat je bio 1-1. Golovi su u osnovnom dijelu ogleda postignuti vrlo brzo, Origi je u osmoj minuti doveo domaćina u vodstvo, dok je u 14. minuti izjednačio Knight.

U utorak su u ponovljenim susretima četvrtog kola dalje prošli Southampton, Leeds i Coventry.

Ranije su ovu rundu FA kupa prošli Blackburn, Manchester United, Liverpool, Wolverhampton, Newcastle, Brighton, Luton, Leicester, Maidstone United, Manchester City i Bournemouth.