SportNogomet(VIDEO) Chelsea preokretom do pobjede nakon dva poraza

(VIDEO) Chelsea preokretom do pobjede nakon dva poraza

Nakon dva uzastopna ligaška poraza, nogometaši Chelseaja su na gostovanju pobijedili Crystal Palace s 3-1 u susretu 24. kola engleskog prvenstva.

Nakon dva teška poraza od Liverpoola (1-4) i Wolverhamptona (2-4), londonski “Bluesi” su pronašli put do pobjede protiv gradskog suparnika.

Međutim, za momčad Mauricija Pochettina loše je krenulo i na Selhurst Parku. Jefferson Lerma je u 30. minuti doveo Palace u vodstvo.

Domaćin se odlično držao u prvom poluvremenu, međutim već nakon 90 sekundi nastavka Conor Gallagher je izjednačio nakon ubačaja Malo Gusta. Isti je igrač u 90. minuti lijepo pogodio s ruba kaznenog prostora za preokret “Bluesea”. Konačnih 3-1 postavio je Enzo Fernandez u četvrtoj minuti nadoknade.

Chelsea je sada deseti s 34 boda, dok je Crystal Palace na 15. poziciji sa 24 boda, pet više od zone ispadanja.

Na vrhu je Liverpool sa 54 boda ispred Manchester Cityja i Arsenala koji imaju po 52 boda.