SportNogomet(VIDEO) Brazil osigurao nokaut fazu

(VIDEO) Brazil osigurao nokaut fazu

Minimalnom pobjedom 1:0 nad Švicarskom nogometaši Brazila osigurali su nastup u osmini finala Svjetskog prvenstva.

U utakmici koja nije obilovala šansama pobjednički gol za Brazil zabio je Casemiro u 83. minuti.

Mreža švicarskog gola tresla se i u 64. minuti, ali je pogodak Viniciusa Juniora poništen nakon intervencije VAR sobe zbog zaleđa.

U skupini G Brazil ima maksimalnih šest bodova i garantiran nastup u knock-out fazi. Švicarska ima tri, a Kamerun i Srbija po jedan bod.

Posljednji mečevi ove skupine igraju se u petak od 20 sati, a sastaju se Srbija – Švicarska i Kamerun – Brazil.