SportNogomet(VIDEO) Brazil i Kostarika bez pogodaka, Kolumbija svladala Paragvaj

(VIDEO) Brazil i Kostarika bez pogodaka, Kolumbija svladala Paragvaj

Nogometaši Brazila započeli su Copa Americu remijem protiv Kostarike 0-0 u Los Angelesu, dok je u istoj skupini Kolumbija svladala Paragvaj s 2-1.

Brazil je propustio brojne prilike, pogodio stativu preko Lucasa Paquete u drugom poluvremenu, ali nije uspio zabiti sjajnom vrataru Patricku Sequeiri. Seleçao je tako razočarao na startu, a u petak igra protiv Paragvaja u Las Vegasu.

Kolumbija, sada neporažena u 24 utakmice zaredom, dobro je startala na Copa Americi s pobjedom 2-1 protiv Paragvaja u ponedjeljak u Houstonu, zahvaljujući dvije asistencije Jamesa Rodrigueza.

Deset godina nakon otkrića tijekom Svjetskog prvenstva 2014. u Brazilu, James Rodriguez (32) nastavlja s dobrim igram za selekciju.

Nogometaš Sao Paula, koji gotovo da i nije igrao dva mjeseca za brazilski klub, prvo je u 32. minuti ubačajem s lijeve strane pronašao Daniela Munoza, a potom je slobodni udarac s desne strane poslao na glavu Jeffersona Leme (42).

Paragvaj je smanjio rezultat golom Julia Encisa (69), nakon ubačaja Ramona Sose s desne strane.