SportNogomet(VIDEO) Borac pobijedio Posušje, sva tri pogotka u sudijskoj nadoknadi

(VIDEO) Borac pobijedio Posušje, sva tri pogotka u sudijskoj nadoknadi

Nogometaši Borca pobijedili su ekipu Posušja sa 2:1 (0:0) u prvom suretu 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Na stadionu Mlakve u Novom Gradu sva tri pogotka postignuta su u sudijskoj nadoknadi.

Gostujuća ekipa Posušja povela je golom Gabrijela Bobana u 90. minuti, nakon čega je Borac u posljednja dva minuta napravio preokret golovima Nedeljka Piščevića i Gorana Zakarića iz penala.

U drugom susretu današnjeg programa u Doboju igraju Sloga i Sarajevo.

U subotu se sastaju Široki Brijeg i Željezničar (19.00), te Tuzla City i Igman (14.30).

Preostala dva susreta igraju se u nedjelju, a sastaju se Velež – Sloboda (14.30) i Leotar Zrinjski (14.30).