SportNogomet(VIDEO) Betis golom u 88. minuti zaustavio Gironu

(VIDEO) Betis golom u 88. minuti zaustavio Gironu

Nogometaši Betisa, idući suparnici zagrebačkog Dinama u play-offu nokaut faze Konferencijske lige, odigrali su na domaćem terenu 1-1 protiv Girone u 18. kolu španjolske La Lige.

Prije gostovanja u Sevilli Girona je imala čak sedam ligaških gostujućih pobjeda u nizu, a bila je sasvim blizu i osme jer je vodila sve do 88. minute.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Ukrajinac Artem Dovbik koji je u 39. minuti realizirao jedanaesterac za 1-0 Girone.

Betis je ipak izbjegao treći ovosezonski prvenstveni poraz u 88. minuti.

Stvorila se gužva u gostujućem šesnaestercu, a sve je razriješeno gromovitim udarcem Pezzelle s 15 metara za konačnih 1-1.

Real Madrid je golom Lucasa Vasqueza porazio u gostima Alaves i preuzeo čelo tablice sa 45 bodova koliko ima i Girona. Betis je ostao na sedmom mjestu.

U drugom odigranom susretu ranijeg termermina Cadiz i Real Sociedad su odigrali bez golova.