SportNogomet(VIDEO) Atletico Madrid u 90. minuti do pobjede

(VIDEO) Atletico Madrid u 90. minuti do pobjede

Nogometaši madridskog Atletica ostvarili su novu domaću pobjedu u španjolskoj La Ligi, u zaostalom ogledu 20. kola svladali su Rayo Vallecano s 2-1.

Prva dva pogotka postignuta su krajem prvog poluvremena. Atletico je poveo u 35. minuti kada je nakon prekida Reinildo glavom pogodio za 1-0. U 42. minuti gosti su izjednačili, a s 15-ak metara domaću je mrežu proparao odličnim udarcem Alvaro Garcia.

U 81. minuti Memphis Depay je postigao pogodak za 2-1 Atletica, ali je gol poništen nakon VAR provjere i zaleđa. Ipak, u 90. minuti isti igrač je opet zabio, ovaj put regularan pogodak nakon asistencije Griezmanna, za domaće slavlje od 2-1.

Atletico je time nastavio odličan domaći ligaški niz. U dvanaest utakmica ove sezone Atletico je pred svojim navijačima upisao 11 pobjeda i samo jedan neodlučeni rezultat.

Atletico se vratio na treće mjesto ljestvice, a isti broj bodova ima četvrta Barcelona. Osam bodova više ima Girona, a sedam više Real Madrid. Rayo Vallecano je ostao na 13. mjestu ljestvice.