SportNogomet(VIDEO) Amar Dedić nastupio u velikoj pobjedi Salzburga protiv Liverpoola

(VIDEO) Amar Dedić nastupio u velikoj pobjedi Salzburga protiv Liverpoola

Salzburg je u prijateljskom susretu pobijedio Liverpool rezultatom 1:0.

Naš reprezentativac Amar Dedić (19) odigrao je kompletno drugo poluvrijeme za momčad Salzburga.

Dedić je igrao na poziciji desnog beka, a u drugom poluvremnu su za Liverpool nastupili Salah, van Dijk, Robertson, Thiago, Firmino, Arnold i drugi.

Pobjedonosni gol za ekipu Salzburga zabio je Benjamin Šeško u 31. minuti susreta.

Favorizirani Liverpool je u nastavku pokušao doći bar do poravnanja, ali rezultat je ostao 1:0 za Salzburg.