Lokalne TemeSportUbjedljiva pobjeda visočkih rukometaša u Kaknju

Ubjedljiva pobjeda visočkih rukometaša u Kaknju

Rukometaši Bosne iz Visokog su u okviru šestnaestog kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine slavili na gostovanju u Kaknju nad istoimenom ekipom rezultatom 18:36 (9:21).

Od samog početka gosti iz Visokog bili su znatno bolji protivnik. Nakon poravnanja 3:3 u četvrtoj minuti, Visočani preuzimaju rezultatsku inicijativu. Do pauze, Bosna je stigla do dvanaest golova prednosti, pa se na odmor odlazi kod rezultata 9:21.

U nastavku nije bilo značajnijih promjena, prednost je ostala na strani gostujuće ekipe za na kraju ubjedljivih 18:36.

Bosnu su do pobjede vodili Jamaković Emrah sa petnaest i Nazifović Harun sa šest postignutih pogodaka. U redovima Kaknja najefikasniji su bili Brkić Sulejman i Delić Salih sa po pet postignutih pogodaka.