Radi se o muškarcu rođenom 1959. godine

U zeničkom parku pronađeno tijelo 67-godišnjeg muškarca

Beživotno tijelo muškarca koje je danas oko 11.53 sata pronađeno u parku na Kamberovića polju, preminuo je prirodnom smrću – potvrdila je Feni šefica Odsjeka za informiranje i analitiku Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Aldina Alić.

– Radi se o muškarcu rođenom 1959. godine, ali još uvijek nismo u mogućnosti saopćiti i njegov identitet – kazala je Alić.

 

Fena / Visoko.co.ba

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

VEZANE VIJESTI

Teretno i motorno vozilo

NAJČITANIJE