SportNogometTrikolori u finalu Lige nacija

Trikolori u finalu Lige nacija

U nedjeljnom finalu Lige nacija igrat će Francuska i Španjolska.

U drugome polufinalu Lige nacija, u fenomenalnoj utakmici Francuska je pobijedila Belgiju 3:2.

Utakmica je odigrana na stadionu Juventusa u Torinu, a bolji igru u prvome poluvremenu su pokazali Belgijanci koji su imali prednost 2:0. Golove su postigli Yannick Carrasco i Romelu Lukaku na asistencije Kevina de Bruynea.

U nastavku smo svjedočili fantastičnom nogometnu kakvog i očekujemo od aktualnih svjetskih prvaka i prve selekcije na FIFA rang listi.

Do 69. minute rezultat je bio 2:2. Prvo je Benzema smanjio rezultat na asistenciju Mbappea, da bi igrač PSG-a sa bijele točke poravnao na 2:2.

U završnici utakmice prava drama. Prvo je Lukaku pogodio za 3:2, ali je taj pogodak poništen zbog zaleđa, da bi Theo Hernadez u 90. minuti sjajno poentirao za konačnih 3:2 i prolazak Francuske u finale.

Trikolori će odmjeriti snage sa Furijom u finalu u nedjelju na San Siru od 20:45 sati.

Prethodit će mu meč za treće mjesto između Belgije i Italije od 15:00 sati na stadionu Juventusa.