Tragom starih fotografija: Iz vremena kada je autobuska stanica bila ispred današnje zgrade Gradske uprave

Fotografija je nastala u glavnoj visočkoj ulici Ognjena Price iz vremena kada je autobuska stanica bila ispred današnje zgrade Gradske uprave.

Zdenko Antović / Visoko.co.ba

Komentari

komentara

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti naš portal kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.