SportAuto-MotoTjedan dana nakon operacije popeo se na pobjedničko postolje

Tjedan dana nakon operacije popeo se na pobjedničko postolje

Španjolski motociklist Jorge Martin (Ducati-Pramac) pobijedio je u subotu na stazi Mandalika u sprintu za Veliku nagradu Indonezije i preuzeo vodeću poziciju u ukupnom poretku Svjetskog prvenstva.

Talijan Luca Marini (Ducati-VR46), koji je startao s pole positiona, zauzeo je drugo mjesto (+1.131), a treći je bio još jedan talijanski motociklist Marco Bezzechhi (Ducati-VR46, +2.081), koji se popeo na postolje samo tjedan dana nakon operacije prijeloma ključne kosti.

Do ove utrke vodeći u poretku Svjetskog prvenstva, Talijan Francesco Bagnania u sprintu je zauzeo tek osmo mjesto (+5.465).