Lokalne TemeSportTaekwondo kolektiv "Bosna" odličan na Prvenstvu FBiH!

Taekwondo kolektiv “Bosna” odličan na Prvenstvu FBiH!

Na Prvenstvu Federacije BiH Taekwondo kolektiv “Bosna” bio je više nego odličan! Visočki klub je nastupio sa devet takmičara i osvojio 6 medalja – 3 zlatne, 2 srebrene i 1 bronzanu. Zlatne medalje su osvojili Fahrudin Adilović (koji je proglašen za najboljeg juniora na prvenstvu), Amina Hrvat i Ensar Halilović. Srebro su osvojili Nedim Lisak i Sajra Kajević, dok je bronzani bio Osman Adilović.

U konkurenciji preko 500 takmičara osvojen i pehar za ekipne plasmane. Tim su predvodili Kerim Ahmedspahić, Sajra Kajević, Amina Hrvat i Edin Kajević Kaja. Posebne čestitke idu treneru Kerimu koji je povukao najveći teret na prvenstvu i propratio gotovo svakog takmičara kroz borbu. Suci ispred TKD kolektiva “Bosna”, koji su sudili, bili su Naida Durak i Anesa Pulo.