Uviđaj okončan

U dvije odvojene saobraćajne nesreće kod Kaknja povrijeđena jedna osoba

Na dionici autoputa A1 na lokalitetu Zli Brijeg kod Kaknja, gdje su se jutros dogodile dvije saobraćajne nesreće, saobraćaj je sada u potpunosti normaliziran – potvrdili su iz Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona. 

Kako je Feni izjavila glasnogovornica MUP-a ZDK Lejla Ekinović, u saobraćajnim nesrećama sudjelovala su četiri putnička vozila.

– Saobraćaj je nakon obavljenog uviđaja te uklanjanja automobila, ponovo potpuno normalizovan u 9.45 sati. Nakon prve nesreće, dvije osobe su prevezene u Dom zdravlja Kakanj, a jedna je prevezena i u Kantonalnu bolnicu Zenica, gdje su konstatovane lakše tjelesne povrede – navela je Ekinović.

U drugoj nesreći nije bilo povrijeđenih i pričinjena je samo materijalna šteta.

 

Fena / Visoko.co.ba

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

VEZANE VIJESTI

NAJČITANIJE