SportNogometStuttgart slavio, Šunjiić igrao dobro

Stuttgart slavio, Šunjiić igrao dobro

U posljednjoj utakmici prvog kola popularne Cvajte, Stuttgart je nakon preokreta savladao St. Pauli sa 2:1. Na početku se igralo dosta oprezno s obje strane, a sredinom poluvremena gosti su imali malo veću terensku incijativu, a to su i krunisali golom Bouhaduzza u 28. minuti utakmice, a to će se ispostavit i rezultat prvog poluvremena.
Nastavak duela donosi ofanzivniju igru Stuttgarta, koji je imao nekoliko dobrih prilika, a izjednačujući pogodak postižu u 67. minuti, strijelac je bio rumunski reprezenttivac, Maxim.
Do kraja meča, popularne Švabe su poušavale doći do trjumfa, a to im uspjeva za nogom u 86. minuti kad je mrežu St. Paulija pogodio Gentner , što je bio konačan rezultat utakmice. U timu Stuttgarta cijeli meč je odigrao naš reprezentativac, Toni Šunjić koji je imao vrlo dobru rolu.