SportSpektakularan gol Rooneyja u uvjerljivoj pobjedi Derbyja

Spektakularan gol Rooneyja u uvjerljivoj pobjedi Derbyja

Derby County uvjerljivo je savladao Stoke City sa 4:0 u susretu 30. kola engleskog Championshipa.

Lagan zalogaj za Ovnove bio je Stoke, a na kraju su gosti otišli kući sa četiri gola u mreži.

U prvom poluvremenu golove za domaći tim dali su Waghorn i Martin za sigurnih 2:0 na poluvremenu, ali je u 67. minuti na scenu stupio Wayne Rooney.

Legendarni fudbaler je iz slobodnjaka sjajno pogodio mrežu Stokea i na taj način je potvrdio da je još uvijek veliki majstor. Konačnih 4:0 postavio je Bogle u 74. minuti meča.