Odlazak velikana

Sjećanje na posljednji koncert Halida Bešlića u Visokom

Legendarni bh. pjevač Halid Bešlić preminuo je danas u 72. godini života. Time je BiH, ali i kompletan ex-Yu prostor ostao bez velikog čovjeka koji je uvijek bio rado viđen i slušan gdje god bi došao.

Kada je Visoko u pitanju, posljednji zvanični koncert Halid je imao na manifestaciji Visočko ljeto 2023. godine, kada je održao koncert za pamćenje. Kako je izjavio u intervju koji smo uradili sa njim prije tog koncerta, godinama je bio vezan za Visoko, za ljude, muzičare, čaršiju….

Intervju:

Foto galerija:

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

VEZANE VIJESTI

Završena istraživanja
“Utvrđuje se odgovornost vozača i pješak
Nastupao Visočanin Emir Fejzić

Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo

Krajem decembra u Sarajevu

NAJČITANIJE