SportSjajni Bucksi se revanširali Hawksima!

Sjajni Bucksi se revanširali Hawksima!

Milwaukee Bucksi nakon tri meča finala Istočne konferencije imaju prednost od 2:1 nakon što su u gostima pobijedili Atalantu Hawkse 102:113.

Hawksi su bili bolji tim u prve tri četvrtine, imali su rezultatsku prednost i činilo se da idu ka pobjedi, međutim za domaćine je bila kobna posljednja dionica.

Bucksi su odigrali odlično posljednjih 12 minuta. Riješili su taj period rezultatom 30:17 u svoju korist za konačnih 102:113.

Goste je do pobjede predvodio sjajni Khris Middleton sa 38 poena i 11 skokokova. S double-double učinkom je meč završi i Giannis Antetokounmpo (33 poena i 11 skokova).

Kod domaćina se sasvim očekivano najviše istakao Trae Young sa 35 poena. Danilo Gallinari je dodao 18.

I naredni, četvrti meč serije, igra se u Satte Farm Areni u Atalanti.