Lokalne TemeŠefik Hasić osvojio bronzanu medalju u Italiji!

Šefik Hasić osvojio bronzanu medalju u Italiji!

Kako smo već ranije najavljivali, Visočanin Šefik Hasić, mladi i uspješni kikbokser, učestvuje na Svjetskom kadetskom i juniorskom prvenstvu u Kickboxingu koje se održava u Italiji od 30.9. do 9.10.2022.godine. Šefik je jučer savladao slovenačkog predstavnika i tako se plasirao u polufinale, ali i obezbijedio bronzanu medalju. Nažalost, polufinalnu borbuje izgubio od grčkog takmičara, no i bronzana medalja je veliki uspjeh za ovog mladog momka, koji je bio predstavnik BiH u kategoriji Kick Light, junior, kategorija +94.

Inače, mladi Šefik Hasić je uspio za svega nekoliko mjeseci savladati osnove ovog zanimljivog sporta, a nakon intenzivnih priprema, treniranja i borbi, prošle godine je osvojio i zlatnu medalju na državnom takmičenju.