ZDKSportRukometaši Čelika bolji od Prijedora

Rukometaši Čelika bolji od Prijedora

Rukometaši Čelika u Areni Zenica pred malobrojnom publikom slavili u okviru 9.kola Premijer lige protiv Prijedora sa 41:30.Poluvrijeme je bilo 21:14 za Čelik. Domaći rukometaši dobro su otvorili susret, a gosti su uspjeli poravnati na 3:3 u šestoj minuti .U nastavku prvog dijela raspoloženi Kadić i Duvnjak punili su mrežu gostiju za sedam golova razlike.

U drugom dijelu razigrali  su se Begagić i Mehić pa je već u 43. minuti bilo plus 10 za Čelik,kod rezultata 29:19. Do kraja susreta gosti su samo uspjeli ublažiti poraz na 41:30.Kod  Čelika najefikasniji bili su Kadić sa 12 i  Begagić sa 7 golova. Kod gostiju Unčanin je upisao 7 a Kaurin i Savić po 5 golova. U ovoj utakmici Čelik je nastupio bez četvorice povrijeđenih igrača:Bajramovića, Ekinovića, Bulugije i Mehinovića. U narednom 10.kolu Čelik gostuje kod Konjuha.