SportRukometRukometaši Bosne Vispak odigrali i posljednju pripremnu utakmicu, upisana i pobjeda protiv...

Rukometaši Bosne Vispak odigrali i posljednju pripremnu utakmicu, upisana i pobjeda protiv Čelika

Rukometaši visočke Bosne Vispak odigravši pripremnu utakmicu protiv ekipe zeničkog Čelika obavili su i posljednje provjere pred nastavak sezone u rukometnoj Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Iako oslabljeni ulaze u drugi dio sezone, bez Muhameda Toromanovića koji je tokom zime prešao u redove Slavije iz Istočnog Sarajeva, rukometaši iz Visokog nadaju se dobrim rezultatima i u drugom dijelu sezone.

U tom tonu završen je i pripremni period, nakon što su izabranici Senada Skopljaka savladali zeničku ekipu rezultatom 35:30.

Već u prvom dijelu bilo je jasno da Visočani imaju veliku prednost na terenu, a rezultat prvog poluvremena od 17:13 govorio je da će to biti lagana pobjeda. U drugom dijelu potvrđene su kvalitete protiv Čelika, te je utakmica završena sa pobjedom Visočana od pet golova prednosti.

Sigurno je da visočka publika očekuje mnogo od ove ekipe u nastavku sezone, a pred nama je već u subotu, 22. februara prva utakmica nastavka sezone, kada će Visočani u KSC “Mladost”, od 19 sati, ugostiti ekipu Lokomotive iz Brčkog.