Lokalne TemeSportRukomet / RK Iskra - RK Bosna Vispak 26:25

Rukomet / RK Iskra – RK Bosna Vispak 26:25

U zaostaloj utakmici osmog kola nakon izuzetno napete i neizvjesne utakmice ekipa RK Bosna Vispak upisala je novi poraz u Bugojnu protiv Iskre, rezultatski to je bilo 26:25.

Iskra je vodila cijelo prvo poluvrijeme najviše tri gola razlike. Na odmor se otišlo sa prednošću domaćina od jednog gola razlike 14:13. U drugom poluvremenu naša ekipa je na početku bila bolja, čak smo došli i do tri gola prednosti. Međutim domaći se brzo vraćaju rezultatski u igru i na kraju u dramatičnoj završnici Benjamin Čičkušić postiže gol za pobjedu Iskre.

Po 6 golova za Bosnu su postigli Luka Karanović i Adnan Balta, dok je Irhad Alihodžić imao 10 odbrana.